Політика конфіденційності

Правила та умови Interselica consulting (ФОП Тягнирядко І.О) надає доступ до навчальних онлайн-курсів, який учасник отримає після оплати. Наповнення курсу відбувається безпосередньо під час навчання на курсі. Доступ до матеріалів зберігається за учасником і після закінчення онлайн-курсу. Тривалість навчання залежить від наповнення курсу та не займає більше, ніж два місяці.

Що ми робимо з вашою персональною інформацією?
Адреса вашої електронної пошти, номер телефону та ваше ім'я ми використовуємо в наступних цілях: для надання вам інформаційних продуктів і послуг, проведення опитувань з метою визначення інформації, яка вам потрібна; для обробки ваших запитів в службу підтримки клієнтів; для розсилки новин та рекламної інформації про продукти, послуги, спеціальні пропозиції, продукти та послуги обраних партнерів в межах, дозволених чинним законодавством, або відповідно до ваших побажань для розсилки службових повідомлень

Згода з розсилкою.
Для інформування вас про можливі знижки, бонуси, відкриті актуальні курси ми просимо залишити вас свої контактні дані, а саме: телефон, email та ім'я. Залишаючи свої контактні дані ви даєте згоду: на використання для подальшого спілкування та співпраці з вами, інформування вас про нові заходи та відкриті курси, інформування щодо відкриття нових проектів, організовані нами самостійно або у співпраці з іншими компаніями.

Відмова від підписки.
Якщо ви більше не хочете отримувати від нас повідомлення, перейдіть за посиланням, яка зазначено у будь-якому нашому листі або напишіть у відповідь на лист.

Правила повернення коштів.

Interselica consulting не повертає кошти після повної оплати або оплати частинами будь-якого курсу на сайті навчального курсу.

Контактна інформація
Львів, Україна.
Телефон: +38 (068) 465 00 38
© 2022 Interselica consulting
ФОП Тягнирядко І.О.