Створення програми адаптації менеджера

Сформуємо автоматизовану програму адаптації нових працівників у вигляді відео-курсу для Вашої компанії
Дізнатись про адаптацію
Залиште заявку та дізнайтесь деталі розроблення програми адаптації менеджерів в Вашій компанії
Натискаючи кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Адаптація виростить А Players
Завдання новоствореної програми адаптації стандартизувати навчання нових парцівників і виростити з них топових продавців, що будутьпродавати продукти та послуги компанії одразу без затримок.
Рівень продаж зросте
ПІсля проходження автоматизованої адаптації новий менеджер отримає необхідні знання щоб продавати як експерт з багаторічним длсвідом.
Вся програма автоматизована
Навчання буде сформоване у вигляді онлайн курсу, з повністю продуманою методологією. Вам не потрібно буде перевіряти рівень знань менеджерів чи контролювати процес нвчання за Вас це зробить програма.
Для чого потрібна програма адаптації?
- швидке стандартизоване навчання нових продавців
- економія часу
- зменшує текучку кадрів
- зменшує кількість помилок парцівників на новому місці
- високі результати праці досягаються в міімальні терміни
- допомагає швидко масштабувати компанію
Яка вигода коли адаптація
автоматизована ?
- рентабельність бізнесу зросте завдяки ефективності менеджерів;
- Ви більше не будете втрачати час та гроші на адаптації нових працівників;
- Ви не будете гратись з співробітниками як з малими дітьми;
- усі менеджери працюватимуть за правилами та системно;
- в команду не будуть потрапляти токсичні люди.
З чого складається програма
адаптації?
Програма адаптації створюєтсья на основі Вашої компанії. Спочатку ми аналізуємо продажі та працівників, брифуємо керівника щоб оприділити ключові навики та знання якими повинен володіти успішний продавцеь. Після цього ми описуємо адаптацію і приступаємо до її створення. Програма складаєтсья з відео, тестів, презентації, організаційних документів, правил, книг, настанов, тощо. Під час навчання менеджер досконало вивчеє продукт, технології переговорного процесу та роби з запереченнями.
Яку адаптацію парцівників викорситовують підприємці?
У більшості компанії програми адаптації відсутні, а у тих в кого вони є загалом використовується три варіанти. Перший варіант коли якийсь з працівників відділу продажів (менеджер чи керівник) вводить нового співробітника в курс справ. Другий варіант, коли у компанії є зібрані файли та документи в одну табличку яка передається новому парцівнику, Третій варіант, коли є окремий працівник, що займаєтсья навчанням нових кадрів. Найефективніший варіант - це автоматизована адаптація. Менеджер отримує відео курс про те як працювати в Вашій компанії та ніші. Після його проходження він знатиме про продажі Вашого прдукта на рівні власника і зможе одразу продавати. Для того щоб менеджер довго у Вас працював на початку навчання ми підписуємо договір NDA та ЦПХ.
Програма адаптації менеджерів — це комплекс заходів, що складається з операційних документів, відео, тестів, презентацій та конспектів які спрямовані на більш ефективне включення новоприйнятих працівників у трудовий процес, який передбачає ознайомлення з нормами і правилами корпоративної етики, способами здійснення професійної діяльності, встановлення неформальних зв'язків у колективі

Етапи створення програми адаптації:

Наповнення адаптації залежить від очікуваного результату після проходження навчання
1. Аудит продажів бізнесу
Для того щоб створити ефективну програму адатації потрібно розуміти, що вона в себе повинна включати та який результат від проходження працівниками ми хочемо.
2. Формування структури
На основі результатів аудиту ми формуємо структуру програми адаптації та затверджуємо її з замовником. Навчання повинне бути максимально об`ємне та всестороннє для того щоб новий працівник в найкоротші терміни здобув усі потрібні знання. До кожного відео буде створено конспект або презентацію для менеджера щоб він використовувати її у своїй роботі.
3. Створення ознайомчої частини навчання
В ознайомчу частину навчання входить загальна інформація про програму адаптації.Це встуні уроки які пояснюю новому працівнику, що та як він повинен робити. Де фіксувати інформацію, як проходити заняття, тошо.
4. Створення основ продажів та переговорів
В частину основ продажів та переговорів входить інформація про фундамент продажів. Вона відповідає на питання (кожне питання це окремий урок): що таке продажі? як клієнт приймає рішення про купівлю? чому люди обирають ту чи іншу пропозицію? які є типи клієнтів? як люди сприймають інформацію? як будувати довгострокові відносини з клієнтом? які є правила в продажах? якими якостями повинен володіти ТОР продаж? як швидко розвиватись у продажах?
5. Технології переговорного процесу
У розділ "технології переговорного процесу" ми відносимо інформацію про методи та правила продажу Ваших продуктів/послуг.Планування продажів (КРІ,декомпозиція);відкриття в продажах; технологія ПТД; анамзес (виявлення потреби клієнта); резюмування; презентація; технологія ХВЗ; Upsell та Crossel; закриття; ODC; АРО; раппорт; робота з запереченнями; сервісні продажі.
6. Компанія та продукти
У розділі "компанія та продукти" ми збираємо інформацію про послуги, що надає Ваша компанія і описуємо їх презентаціях для швидкого вивчення. Сюди входять внутрішні регламенти та правила. Також ми проводимо інтерв`ю Ваших працівників в якому структурно отримуємо інформція про компанію, продукт та додаємо її у програму адаптації. Під контролем консультанців, використовуючи чіткий сценарій разом ми створимо прекрасний та ефективний навчальний матеріал.
7. Клієнти
У розділі "клієнти" ми формуємо приклади практичних випадків роботи з клієнтами. Записи комунікацій менеджерів; розбори комунікацій;регламенти роботи з клієнтами, CRM системою.
8. Тести та іспити для перевірки рівня знань
Програма адаптації в середньому складається з 12 модулів. До кожного модуля ми розробляємо тести для перевірки знань. Завдання ми використовуємо різного формату: запис менеджером відео з доповіддю на певну тему, тести з варіанти відповідей, описові питання, розбір кейсів та задач.
9. Закінчення формування програми
Після запису усіх відео та створення конспектів і презентацій ми завантажуємо всю інформацію на навчальну платформу за вибором клієнта. Найчастіше відео зберігаються у You tube з закритим доступом, асама програма адаптації проходить на Get course, Антитренінгах, тощо.

Коли потрібно створювати програму адаптації?

 • У Вас немає в команді внутрішнього HR спеціаліста який займався б адаптацією працівників;
 • Ви хочете стандартизувати знання усіх менеджерів щоб вони працювали як один механізм;
 • Після проходження Вашої алаптації нові працівники довго не показують бажаного результату.
 • У Вас висока плинність кадрів; Нових менеджерів навчає старі продавців. що давно працюють у Вас;
 • У Вас немає програми навчання нових працівників і тому вони повинні самостійно розбиратись у Ваших продуктах, ринку та продажах
 • Ви хочете швидко масштабувати компанію;
 • Вам потрібно розширити команду продавців в найкоротші терміни
 • Ви не маєте часу займатись навчанням новиз працівників;
 • Діючі менеджери не ефективно працюють з клієнтами
 • Ви хочете заміряти ефективність кожного нового працівника;
 • Вам потрібно швидко оприділити буде продавати новий менеджер у Вашій компанії чи ні;
 • Вам потрібно передати усі свої знання новому працівнику швидко і щоб він зрозумів усі аспети роботи та зміг ефективно це векористовувати.

Наш досвід у створенні програм адаптацій

19+
Команда створила більше 19 програм адаптацій для наших клієнтів
65,3%
Після проходження адаптації новий працівник на 65,3% ефективніше працює ніж старожили компанії
12+
Практично кожна програма адаптації створювалась для нової ніші в якій ми не мали досвіду

Переваги автоматизованої програми адаптації нових менеджерів

Час навчання
Час навчання нового менеджера зкорочується в кілька разів. Завдяки створеній адаптації новий менеджер може за кілька перших робочих днів вивчити інформацію яку в іншому випадку йому потрібно самому роками здобувати. Менеджер може проходити навчання дистанційно з дому, на вихідних чи у будь який зручний час. Його не потрібно контролювати, а відповідно не потрібно витрачати час керівнику на адаптацію. Вам залишається лише дати доступ новачку і перевірити результат тестів по ключах відповідей які ми Вам надамо.
Стандартизація знань
Кожен працівник після закінчення адаптації буде рівний у порівнянні з іншими. Усі матимуть одну відправну точку з аналогічними знаннями. В адаптації можливо врахувати практичну всю інформацію яку потрібно передати новому працівнику і навіть якщо щось забудеться, то це з легкістю можна додати. Знаючи усі правила та регламенти компанії, нові працівники практично не будуть чинити помилок при роботі з клієнтами та будуть працювати за стандартами компанії.
Висока якість кадрів
Саме по собі навчання являється частиною відбору нового кадра. Ви даєте завдання новому менеджеру пройти адаптацію та слідкуєте який результат буде в кінці проходження. Якщо результат вас задовільнить, то ви можете взяти нового кадра у команду, а якщо не задовольнить, то ви не потратите часу на його навчання (за вас це зробить програма).
Результат після
Після проходження адаптації нові працівники практично в 3 рази швидше отримують результат від особистихпродаж. Якщо в середньому не проходячи навчання працівнику потрібно 6-7 місяців працювати в компанії щоб вивчити усі тонкощі бізнесу та отримати максимальні продажі, то після проходження адаптації це термін зкорочується до 2-3 місяців, а продавати менеджер починає одразу.
Автономність продавців
Основне завдання адаптації це отримати по закінченню програми не працівника яким потрібно керувати і казати, що робити, а навченого думати спеціаліста який є автономним. Працівник, руками якого потрібно керувати є не ефективний. Дійсно ефективним є той, який вміє мислити, приймати мікро рішення в рамках продажі, бути системним, незалежним та результативним.
Швидкий ріст
Новий працівник - це "пластилін" з якого ми можемо зліпити будь-що. коли в нову людину ми закладаємо правильний фундамент та показуємо в вектор руху та щей даємо готовий план розвитку, то людина не забариться та буде в найкоротші терміни показувати чудовий результат. З якісною адаптацією новий працівник вже за 3-4 місяці матиме усі знання для управління підлеглими.
Відділи продаж наших клієнтів
Про нас
Консалтингова компанія з продаж
Interselica consulting
Наша спеціалізація - усний та фізичний консалтинг продажів, створення відділв продаж, проведення тренінгів по прдажах, проведення аудитів продаж та інших таємних перевірок, найм та адаптація продавців, навчання та перевірка якості роботи менеджерів, тощо.

За час інстування нашого проекту ми значно виросли, досягнули багатьох успіхів та назбирали немалий досвід в збільшенні продажів різних напрямів та ніш.

Протягом існування консалтингової компанії "Interselica" наша команда мала проекти в таких нішах як юридичний бізнес, ремонтно-будівельні компанії, онлайн школи, працевлаштування за кордоном, забудовники, інвестиційно-брокерський бізнес, автомобільний бізнес, барбершопи, ІТ, туристичний бізнес, інвестиційні, фінансові та інші компанії.
Interselica в цифрах
337 380 000₴+
Ми допомогли заробити нашим клієнтам консультуючи їх
40+
Команда реалізувала проєктів по побудові продажів
8000+
Співбесід продавців ми провели

Як ми працюємо?

Залиште заявку
Ви обираєте послугу яка Вас цікавить і залишаєте заявку через сайт або телефонуєте за номером на сайті.
Менеджер
Наш менеджер кваліфікує Ваш запит, і записує його щоб передати консультанту для наступних кроків.
Пропозиція
Консультант отримавши Ваші дані формує для Вас пропозицію або назначає додаткову Zoom зустріч для обговорення.
Договір
Ви вносите свої корективи у пропозиції, ми формує договір та заключаємо його. Після цього Ви проводите оплату згідно угоди, і ми приступаємо до реалізації послуг.
Запишіться на консультацію
Оприділимо зони росту та допоможемо збільшити прибуток Вашої компанії
Ми наполегливо працюємо щодня, щоб зробити наших клієнтів щасливими.
© 2022 Interselica consulting
ФОП Тягнирядко І.О.

Навігація